169
239669

Alexandra Frostrerus-Såltin

(Finland, 1837-1916)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
2 500 EUR
Alexandra Frostrerus-Såltin
(Finland, 1837-1916)

MOR OCH BARN.

Sign. 1875. Olja på duk, 40x32,5 cm.