462
266573

Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Utropspris
300 - 400 EUR
3 300 - 4 400 SEK
319 - 426 USD
Klubbat pris
380 EUR

Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

VAS

Näckros. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy. Fasetterad kristall. Höjd 27,5 cm. Litet kantnagg.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

792. Lotte Laserstein, Landskap med sjö.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK