8258227 bukobject
  • 8258227 thumb
  • 8258228 thumb
  • 8336571 thumb
291350

121. VAS, glas, sign. Heikki Orvola, Notsjö, 1970-tal.

Rött och svart glas. H 30.

Sedvanligt slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius

anna.rosenius@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund