270
308563

Frans Maexmontan

(Finland, 1847-1901)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 100 - 22 900 SEK
1 580 - 2 110 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
Frans Maexmontan
(Finland, 1847-1901)

FARTYG VID HELSINGFORS.

Sign. Akvarell 43x34 cm.