248
344255

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
38 500 - 49 500 SEK
3 720 - 4 790 USD
Klubbat pris
3 500 EUR
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

SKÄRGÅRDLANDSKAP.

Sign. Blidä. Olja på duk 85x111 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1273. Tekanna med lock, porslin. Kanton, 1800-tal.
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
Budhistorik
400

ditt bud
300

ditt bud
Aktuellt bud:
400 SEK