154
423708

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 810 - 11 000 SEK
851 - 1 060 USD
Klubbat pris
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk.

"Red Jacket". 38,5x55 cm.

Ytsmuts, färgbortfall, skador.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

120. Ampel, för nio ljus, troligen Ryssland, 1800-tal, Empire.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK