155
419240

Oscar Ohlson

(Sverige, 1847-1912)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 610 - 8 810 SEK
638 - 851 USD
Klubbat pris
750 EUR
Oscar Ohlson
(Sverige, 1847-1912)

SOMMARKVÄLL.

Sign. 1889. Olja på skiva 13,5x19 cm.

A tergo märkt Wäxiosjön.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

316. Matta, old silke Ghom/Keshan, ca 207 x 138 cm.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
7 500 SEK