230
414665

GRÄDDKANNA, silver. Okänd mästare Moskva 1778. Probermästare Andrei Andrejev. Ålderman F. Petrov. Vikt 172 g.

Utropspris
350 - 450 EUR
3 850 - 4 950 SEK
366 - 471 USD
Klubbat pris

Insidan förgylld. Höjd 12 cm.

Små bucklor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?