168
472359

Leonid Demyanovich Blinov

(Ryssland, 1867-1903)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 000 - 16 500 SEK
1 050 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
Leonid Demyanovich Blinov
(Ryssland, 1867-1903)

SKEPP VID KUSTEN.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 15x26,5 cm.

Vi vill tacka Natalia Ignatova för all information om den här målningen.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?