Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, BÅTAR VID STRANDEN.

Sign. Emsalö -06. Akvarell 22,5x30 cm.

Klubbat pris
750
8 258
798
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (22 bud)
27 maj 2015 15:01
750 EUR
9
27 maj 2015 15:01
740 EUR
27 maj 2015 15:00
720 EUR
9
27 maj 2015 15:00
700 EUR
26 maj 2015 19:43
680 EUR
26 maj 2015 19:43
660 EUR
26 maj 2015 18:25
650 EUR
26 maj 2015 11:52
630 EUR
26 maj 2015 10:05
610 EUR
25 maj 2015 20:54
590 EUR
8
25 maj 2015 20:49
570 EUR
25 maj 2015 8:43
550 EUR
20 maj 2015 20:52
480 EUR
18 maj 2015 20:08
460 EUR
17 maj 2015 19:21
440 EUR
16 maj 2015 17:06
420 EUR
15 maj 2015 22:39
400 EUR
11 maj 2015 20:46
360 EUR
10 maj 2015 14:53
340 EUR
9 maj 2015 19:04
300 EUR
8 maj 2015 22:53
130 EUR
8 maj 2015 22:14
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

51. Konsolbord, Stockholmsarbete, Jonas Frisks art, 1800-talets början, Empire.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK