Design + Art Helsinki F182

25 föremål
BIRGER KAIPIAINEN, POKAL. Sign. Kaipiainen.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMISK SPEGELLAMPETT. Sign. Kaipiainen.
Klubbat pris
2 500 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKRELIEF. Liten docka. Sign. Kaipiainen.
Klubbat pris
1 251 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKFAT. Sign. Kaipiainen, Arabia. 1970-tal.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
3 000 - 3 200 EUR
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
3 500 - 3 700 EUR
Klubbat pris
2 310 EUR
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKFAT. Sign. Kaipiainen, Arabia. Tidigt 1970-tal.
Klubbat pris
6 500 EUR
Utropspris
4 500 - 4 700 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKRELIEF. Stor docka. Sign. Kaipiainen R Sweden.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

811. Roberto Matta, Utan titel.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
Aktuellt bud:
290 000 SEK