Fanny Churberg

(Finland, 1845-1892)
Fanny Churberg
(Finland, 1845-1892)

FANNY CHURBERG, HEMFÄRD.

Sign. -74. Olja på duk 34x56 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
6 200
71 114
6 489
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
14 dec 2016 19:25
6 200 EUR
5 dec 2016 16:50
6 000 EUR
2 dec 2016 15:05
3 800 EUR
2 dec 2016 2:41
2 222 EUR
1 dec 2016 11:49
1 000 EUR