941673

PASI TAMMI

"ÄNDLÖSA TRÅDAR".

A tergo sign. Olja på duk 95x125 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 - 2 000 EUR

    Slutpris

    2 520
    EUR
    24 251 SEK
    2 973 USD

    Budhistorik (33 bud)
    6A10 okt 17:492520EUR
    1010 okt 17:492420EUR
    6A10 okt 17:462320EUR
    Acceptpris på 1 000 EUR uppnåddes