948472

HENRY WUORILA-STENBERG

"AV KLUMPEN".

A tergo sign. 2011. Olja på skiva 180x133 cm.

Ur serien "Himalaja".

Galeria Artek 1995. Uleåborgs konstmuseum 1995.
Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss