BOKSKÅP, Ryssland, 1800-talets slut.

Fanerad med poppel, bronsbeslag. Med tre hyllor. Höjd 195 cm, bredd 110 cm, djup 43,5 cm.

Renoverad och senare fanerat.

Klubbat pris
1 600
18 208
1 699
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
11 dec 2017 17:10
1 600 EUR
9
11 dec 2017 17:10
1 550 EUR
11 dec 2017 12:42
1 500 EUR
9 dec 2017 18:21
1 450 EUR
8
9 dec 2017 18:05
1 400 EUR
9 dec 2017 11:38
1 350 EUR
8
8 dec 2017 19:56
1 250 EUR
5 dec 2017 0:11
1 150 EUR
8
4 dec 2017 23:19
1 100 EUR
4 dec 2017 22:21
1 050 EUR
4 dec 2017 21:36
1 000 EUR
2 dec 2017 22:03
980 EUR
2 dec 2017 21:52
940 EUR
2 dec 2017 19:26
920 EUR
1 dec 2017 20:20
900 EUR
1 dec 2017 20:03
820 EUR
1 dec 2017 19:02
800 EUR
1 dec 2017 18:26
300 EUR
1 dec 2017 14:06
110 EUR
30 nov 2017 16:40
100 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

743. Lynn Chadwick, ”Winged Figures".
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
Aktuellt bud:
400 000 SEK