DEKORATIONSURNA, kinesiskt porslin och brännförgylld brons, 1850-70-tal.

Troligen fot till oljelampa. Porslinet 1700-tal. Höjd 62 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
800
9 104
849
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (12 bud)
10
15 maj 2018 20:04
800 EUR
8
15 maj 2018 20:02
780 EUR
9
15 maj 2018 20:02
720 EUR
8
15 maj 2018 19:37
700 EUR
15 maj 2018 19:05
420 EUR
15 maj 2018 3:21
290 EUR
14 maj 2018 18:47
270 EUR
13 maj 2018 23:16
220 EUR
12 maj 2018 16:44
200 EUR
9 maj 2018 15:33
100 EUR
8 maj 2018 19:29
35 EUR
8 maj 2018 16:35
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

426. Judith Johansson, matta, "Hallandsåsen", rölakan, ca 243 x 189 cm, signerad JJ.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
22 000

ditt bud
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Fair warning
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK