Johan Jakob Reinberg

(Finland, 1823-1896)
Johan Jakob Reinberg
(Finland, 1823-1896)

JOHAN JAKOB REINBERG, "Vy från Aura å"

Olja på duk, signerad och daterad 1883. 57,5x76 cm.

Renoverad.

Klubbat pris
3 000
34 410
3 140
Utropspris
3 800 - 4 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
12 dec 2017 17:55
3 000 EUR
9 dec 2017 21:53
2 600 EUR
3 dec 2017 22:52
2 000 EUR
1 dec 2017 21:43
1 500 EUR
1 dec 2017 14:32
620 EUR
30 nov 2017 23:08
600 EUR