994820

AKSELI GALLEN-KALLELA

NAKENMODELL.

Signerad med dedikation "Till vännen Victor Westerholm", daterad 1906. Olja på duk, 82x54 cm.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 20 000 - 25 000 EUR

    Slutpris

    15 200
    EUR
    156 686 SEK
    17 960 USD

    Budhistorik (11 bud)
    815 maj 19:4915200EUR
    715 maj 19:2415000EUR
    Acceptpris på 15 000 EUR uppnåddes
    815 maj 18:5212200EUR