994820

AKSELI GALLEN-KALLELA

NAKENMODELL.

Signerad med dedikation "Till vännen Victor Westerholm", daterad 1906. Olja på duk, 82x54 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 30 000 - 40 000 EUR

    20 000
    EUR
    198 212 SEK
    25 059 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)