Ritva-Liisa Pohjalainen

(Finland, Född 1949)
Ritva-Liisa Pohjalainen
(Finland, Född 1949)

RITVA-LIISA POHJALAINEN, glasskulptur, signerad 2010 Ritva-Liisa Pohjalainen 1/20 Tasapaino lila - lila.

Höjd 27 cm. Diameter 9 cm.

Smärre repor.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
780
8 837
814
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (17 bud)
19 mar 2018 18:47
780 EUR
19 mar 2018 18:47
760 EUR
17 mar 2018 18:39
740 EUR
17 mar 2018 17:34
720 EUR
17 mar 2018 17:34
700 EUR
17 mar 2018 17:33
680 EUR
17 mar 2018 17:33
660 EUR
17 mar 2018 7:47
640 EUR
17 mar 2018 7:47
620 EUR
16 mar 2018 20:52
540 EUR
16 mar 2018 20:52
520 EUR
13 mar 2018 11:29
500 EUR
10 mar 2018 8:24
333 EUR
9 mar 2018 16:03
300 EUR
9 mar 2018 0:40
250 EUR
8 mar 2018 19:50
223 EUR
8 mar 2018 19:36
30 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977