Selected Classics Helsinki F192

Auktion: 3-15 maj, online

4 föremål
VICTOR GILBERT, VY FRÅN PARIS (LA MADELEINE).
Klubbat pris
930 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
KONRAD MÄGI, akvarell, signerad och daterad 1906.
Klubbat pris
19 200 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
OKÄND KONSTNÄR, FLAMLÄNDSK SKOLA, KROGINTERIÖR, 1600/1700-TAL.
Klubbat pris
1 700 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
CARL JOHAN FAHLCRANTZ, LANDSKAP.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR