1030200

272. SYENDE KVINNA.

Sign. 1904. Olja på duk, 54x48 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR / 150 000 - 200 000 SEK
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 (0)40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto