1138338
Jean Van Swaanswijk Lucebert
(1924-1994)

JEAN VAN SWAANSWIJK LUCEBERT, "THE JONGLER AND THE CLOWN".

Sign. -87. Olja på duk 81x100 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600

Taidesalonki Bellarte.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 600
49 413
5 148
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
5 maj 11:39
4 600 EUR
5 maj 10:30
4 200 EUR
5 maj 0:16
3 200 EUR
4 maj 21:16
2 000 EUR