1150268
Sami Havia
(Född 1982)
Sami havia, "just for fun".
Sami havia, "just for fun".
Sami havia, "just for fun".
Sami havia, "just for fun".

SAMI HAVIA, "JUST FOR FUN".

A tergo sign. 2011. Akryl, bläck, blyertspenna och olja på duk 80x70 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
5 329
552
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
16 nov 19:40
500 EUR
16 nov 19:39
470 EUR
16 nov 9:16
450 EUR
14 nov 0:49
400 EUR
13 nov 17:09
350 EUR