1319669

Hannu Väisänen

(Finland, Född 1951)
Hannu väisänen, "linjen vilar".

Hannu Väisänen, "Linjen vilar".

Monogramsignerad, akryl på duk 93 x 130 cm.

Smärre slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
700
7 131
833
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (3 bud)
5 jun 20:32
700 EUR
4 jun 6:00
500 EUR
4 jun 0:08
400 EUR