Slät cuppa. Ben med dekor av kerubhuvuden med vingar. Sexpassformad fot med dekor med kerubhuvuden med vingar Höjd 19 cm. Vikt 206 g.
Åldersrelaterat slitage. Bristningar. Bucklor. Fläckar. Ojämn form.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10