Jonathan Borofsky, signerad, rött akrylglas med elektronisk lampa och motor. Upplaga 19/25.
"I Dreamed I Found a Red Ruby", Gemini G.E.L. Ca 60 × 57 × 57 cm
Ej funktionstestad. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10