doublé, manuell, plexiglas, läderband, ca 1947 Caliber 283, Verknr 11818819, Boettnr 2545-1
Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10