Design Sale Helsinki F312

190 föremål
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Fåtölj, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

280. Bröderna Malmströms Metallvarufabrik, taklampa, modell "1576", Malmö 1950-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK