Mikael Fare

(Sverige, Född 1951)
Mikael Fare
(Sverige, Född 1951)

Mikael Fare, "Aniara".

Signerad M.F. Huvud av patinerat gips, på träsockel. 1981. Höjd med sockel 30 cm.

Enstaka små nagg på skulpturen fot, där den möter träsockeln.

Auktionen avslutas
4 dagar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?