72503

102. OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL Motiv med flicka och nallebjörnar

Signerad Kerstin Frykstam och daterad -85. Teckning 45 x 30 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
400 - 500 SEK / 37 - 46 EUR
Klubbat pris
25 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.