69
72459

GOLVVAS,

Utropspris
300 - 500 SEK
26 - 44 EUR
28 - 46 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
GOLVVAS,

lergods. Danmark, 1950-60-tal. Märkt Söholm Stentöj, Bornholm, Danmark. Beigeglaserad delvis med reliefdekor. Höjd 40 cm.

Nagg.

Tilläggslista

Nagg