Signerad Johan Löfgren och daterad 2007 på etikett a tergo, numrerad 1/2, total upplaga om 2 + 1 AP. Digital print monterad på aluminium, diameter 125 cm.
Proveniens
Galleri Mårtensson & Persson, Stockholm, 2007
×
Logga in
Kunde inte logga in