828
97759

SOFFBORD, formgivet av Bruno Mathsson, Bruno Mathsson Internationall 1964.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
571 - 761 USD
Klubbat pris

Rund skiva, fanerad med palisander, spännben av björk. Brännmärkt signatur. Höjd 59, diam 150.

Skador.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?