Lilla Bukowskis S190

108 föremål
576. SPEGEL. Gustaviansk.
576. SPEGEL. Gustaviansk.
Klubbat pris
23 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
560. SPEGEL. 1700-tal. Prechts art.
Klubbat pris
37 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
134. LJUSKRONA, för tolv ljus. Nyrokoko.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1023. KANDELABRAR, för tre ljus, ett par. Empire, 1800-talets början.
Klubbat pris
31 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
847. LJUSKRONA, för sex ljus. Rokokostil, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
482. BAROMETER. Rokoko, 1700-talets andra hälft.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
422. LJUSKRONA, för 18 ljus. Oscariansk.
Klubbat pris
36 000 SEK
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
1220. URNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
42 000 SEK
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK