Vintage & Jewellery S196

Slutpriser

Nr.FöremålKlubbat pris
1305HERMÈS, skärp.2 600 SEK
1306HERMÈS, skärp.5 500 SEK
1307HERMÈS, handväska "Kelly", 1960/70-tal.44 000 SEK
1308HERMÈS, kavaj/jacka.2 200 SEK
1309HERMÈS, kofta.1 700 SEK
1310HERMÈS, plånbok.Återrop
1311HERMÈS, slipsar 2 st.1 300 SEK
1312HERMÈS, slipsar 2 st.1 200 SEK
1313HERMÈS, slipsar 3 st.3 000 SEK
1314HERMÈS, slipsar 3 st.3 400 SEK
1315HERMÈS, brevkniv.2 800 SEK
1316HERMÈS, weekendbag, 1970-tal.8 500 SEK
1317HERMÈS, rock, 1970-tal.4 600 SEK
1318HERMÈS, scarf "Tsubas".1 800 SEK
1319HERMÈS, scarf, "Clips".1 500 SEK
1320HERMÈS, scarf, "Chasse à Vol".3 600 SEK
1321HERMÈS, scarf, "Feu de Route".1 200 SEK
1322HERMÈS, scarf, "Le Monde est vaste".1 500 SEK
1323HERMÈS, scarf, "Les rubans du cheval".1 400 SEK
1324Hermès, scarves, tre stycken, b.la "Etriers" och "Thalassa".2 600 SEK
1325HERMÈS, sjal, "Le poitevin".2 000 SEK
1326HERMÈS, sjal.2 800 SEK
1327HERMÈS, scarf "Astres et Soleils".2 600 SEK
1329HERMÈS, scarf, "Grand Apparat", 1970-tal.1 100 SEK
1330HERMÈS, scarf, "Liberté, egalité, fraternité republique Francais".2 200 SEK
1331HERMÈS, scarf, "Tahiti", 1970-tal.1 700 SEK
1332HERMÈS, scarf. "Brides de Gala".2 200 SEK
1333HERMÈS, scarf.1 500 SEK
1334CELINE, beautybox.Återrop
1335CELINE, cape samt byxkjol.800 SEK
1336CELINE, damkjol.1 400 SEK
1337CELINE, dampumps.800 SEK
1338CELINE, klänning.1 500 SEK
1339CELINE, axelremsväska 1970-tal.3 600 SEK
1340CELINE, axelremsväska samt börs.1 000 SEK
1341EMILIO PUCCI, kjol samt blus.1 400 SEK
1342EMILIO PUCCI, scarf.1 000 SEK
1343EMILIO PUCCI, blus och kjol.800 SEK
1344EMILIO PUCCI, blus samt kjol.2 100 SEK
1345EMILIO PUCCI, långkjol samt blus.1 000 SEK
1346EMILIO PUCCI, klänning.4 800 SEK
1347LOUIS VUITTON, handväska, modell "Bucket M42236".4 400 SEK
1348LOUIS VUITTON, handväska "Montorguiel PM".4 200 SEK
1349LOUIS VUITTON, axelremsväska.3 000 SEK
1350LOUIS VUITTON, broscher fyra st, glasögonfodral samt nyckelhållare.1 500 SEK
1351LOUIS VUITTON, dampumps/slingbacks,2 000 SEK
1352LOUIS VUITTON, fem delar, nyckelhållare, plånbok, adressbok, fickspegel samt scarf.2 000 SEK
1353LOUIS VUITTON, handväska, "Viva- Cite PM" 2003.5 200 SEK
1354LOUIS VUITTON, portmonnä, modell "M61735".1 200 SEK
1355LOUIS VUITTON, ryggsäck.2 400 SEK
1356LOUIS VUITTON, portfölj 1990-tal.6 000 SEK
1357LOUIS VUITTON, resväska, "Le Loziné".14 000 SEK
1358LOUIS VUITTON, attachéväska 1990-tal.4 200 SEK
1359LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Noé" tidigt 1980-tal.3 600 SEK
1360LOUIS VUITTON, paraply 2005.2 000 SEK
1361LOUIS VUITTON, portfölj "Minuto".4 600 SEK
1362LOUIS VUITTON, handväska.5 000 SEK
1363LOUIS VUITTON, resväska.7 600 SEK
1364LOUIS VUITTON, resväska, 1980-tal.Återrop
1365LOUIS VUITTON, resväska 1980-tal.Återrop
1366LOUIS VUITTON, sjal.3 400 SEK
1367LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1989.2 200 SEK
1368LOUIS VUITTON, axelremsväska/portfölj.4 600 SEK
1369LOUIS VUITTON, handväska.3 600 SEK
1370LOUIS VUITTON, väska, "Noé".4 000 SEK
1371LOUIS VUITTON, slip-in.Återrop
1372LOUIS VUITTON, pumps samt ballerinaskor.1 700 SEK
1373LOUIS VUITTON, börs.1 600 SEK
1374LOUIS VUITTON, halsband samt armband.5 000 SEK
1375LOUIS VUITTON, halsband samt clips.1 000 SEK
1376LOUIS VUITTON, handväska, "Papillon".4 000 SEK
1377LOUIS VUITTON, plånbok.1 500 SEK
1378LOUIS VUITTON, sandaletter.1 200 SEK
1379LOUIS VUITTON, slip-in.Återrop
1380RESEPLÅNBOK, Louis Vuitton, Frankrike.Återrop
1381LOUIS VUITTON, damskor.1 000 SEK
1382LOUIS VUITTON, handväska samt börs.2 000 SEK
1383HANDVÄSKA Louis Vuitton, Frankrike.Återrop
1384LOUIS VUITTON, koffert, 1900-talets början.70 000 SEK
1385LOUIS VUITTON, koffert, 1900-talets första hälft.30 000 SEK
1386LOUIS VUITTON, resekoffert, tidigt 1900-tal.28 000 SEK
1387GUCCI, kostym bestående av kavaj samt byxor.Återrop
1388GUCCI, handväska 2000-tal.3 000 SEK
1389GUCCI, handväska, 1960/70-tal.1 100 SEK
1390GUCCI, bag, 2000-tal.6 500 SEK
1391GUCCI, sandaletter.900 SEK
1392GUCCI, sminkväska.700 SEK
1393GUCCI, smoking 1980-tal.2 400 SEK
1394GUCCI, hand/axelremsväska.2 200 SEK
1395GUCCI samt CHANEL scarves, 2 st.800 SEK
1396GUCCI, handväska, höst/vinter 1997, ur The Tom Ford Collection. Modell, "Logo Hobo Bag".Återrop
1397GUCCI, stövlar.2 200 SEK
1398GUCCI, axelremsväska.1 300 SEK
1399GUCCI, damarmbandsur.850 SEK
1400GUCCI, bag.1 300 SEK
1401GUCCI, resväska, 1970-tal.4 000 SEK
1402GUCCI, weekendbag.2 600 SEK
1403CHRISTIAN DIOR, halsband 1959.2 400 SEK
1404CHRISTIAN DIOR, halsband.600 SEK
1405CHRISTIAN DIOR, kappa 1950/60-tal.Återrop