407
348721

CHANEL, halsband, ej märkt.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
2 500 SEK
CHANEL, halsband, ej märkt.

Ankarlänk i guldfärgad metall med dekorativa vita pärlor samt kulor i grönt och rött glas. Hänge i form av kvadratisk grön glasbit infattad i guldfärgad metall, med pärlkläpp. Omkrets ca 210 cm.

Förgyllning med slitage.

Orginalkartong medföljer.