507
500542

CHANEL, axelremsväska, "Double Flap Maxi"

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 900 - 2 380 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart quiltat skinn, sk caviar. Monogramprytt lås och länk med tvinnat skinnband i guldfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad i burgundirött skinn, två fack under lock, samt fack med dragkedja. Invändigt två fack. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", låset märkt "CHANEL PARIS". 35x22x10 cm.

Kartong medföljer

Bruksslitage.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?