VÄGGAPPLIQUER, ett par, brons, Louis XVI-stil, sent 1800-tal - 1900-talets början.

Delvis förgyllda. Höjd 47 cm.

Märkbara skador, ej funktionstestade. Lagningar och bristningar. Senare skruvar.

Utropspris
150 EUR