TÅGBANA, med lok, vagnar, räls H0, samt BYGGNADER, TUNNEL, Märklin, Germany och Heljan, Denmark.
2 st ånglok, Märklin.
8 Märklin 4040 Passagerar vagnar Ci 4051
DB Rälsbuss lokomotiv 216025-7
Transformator 37540
Räls
Diverse vagnar, spår, övergång,tunnel samt danska byggnader (Heljan) "Den Gamle Kro", fyrtorn, sommarstugor, gårdar, kyrka mm mm
Bruksslitage. Smärre lagningar. Ej funktionstestad. Ej genomgången.