Två ånglok, rälsbuss, två rälsbussvagnar, sju personvagnar, tre öppna godsvagnar, tre tankvagnar samt lyftkransvagn. Tre i originalförpackningar. Ca 69 rälsdelar, sju växlar, tre transformatorer, två byggnader i plåt samt tillbehör. Vagnars längd 10 - 24 cm.
Slitage. Bucklor. Dekorbortfall. Ej fullständigt genomgånget samt ej funktionstestat. Byggnad med rostangrepp.