FULVIO BIANCONI

Vas, glas, "Forato", Venini, Murano, Italien, 1951.

Grönt underfång. Genombruten. Höjd 33 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Repor undertill.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    6 dagar 11 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    601
    60 EUR
    75 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 651 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    319 feb 17:30601SEK
    319 feb 17:30551SEK
    319 feb 17:29500SEK