KJELL ENGMAN, objekt/skulptur, glas, Kosta Boda, signerad, limiterad upplaga om 200 ex. .
I form av handväska med innesluten dekor av skor och figur. Signerad "7460097 KOSTA BODA LIM.ED. 200 K.Engman". Längd 15 cm, höjd 13,5 cm.
Smärre ytslitage.