VÄGGLAMPA, för utomhusbruk, 1900-talets första hälft

Patinerad metall, glasade sidor. Totallängd ca 100 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Sprickor. Mindre skador. Ej funktionstestad.

Utropspris
300 EUR