MUSKÖT

Sannolikt Nordafrikansk, 1800/1900-tal.

Trästock med lås, pipa och beslag av metall. Dekor av ben. Längd ca 128 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Missfärgad. Skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    35 minuter 38 sekunder

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 000
    101 EUR
    124 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    218 jan 15:041000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    115 jan 19:59500SEK