OIVA TOIKKA

FÅGEL, glas, signerad O. Toikka Nuutajärvi, numrerad 270/2000.

Fågel i iriserande och gröntonat glas, längd 43 cm.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 700 EUR

    Slutpris

    543
    EUR
    5 315 SEK
    655 USD

    Budhistorik (10 bud)
    6 4 jan 18:00543EUR
    7A 4 jan 18:00523EUR
    7 4 jan 14:38521EUR
    Acceptpris på 500 EUR uppnåddes