NANNY STILL

KARAFF MED PROPP, glas, signerad Nanny Still Riihimäen Lasi o.y.

Rosafärgat och klart glas. Totalhöjd 21 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    145
    EUR
    1 419 SEK
    175 USD

    Budhistorik (19 bud)
    7 4 jan 18:33145EUR
    5A 4 jan 18:33135EUR
    5A 4 jan 16:33110EUR