BERTIL VALLIEN, skulpur, glas, Kosta Boda Atelier, signerad och daterad -91.
I form av halv båt. Innesluten dekor. Signerad "KOSTA BODA ATELIER -91 B. Vallien 8010-091/1000". Höjd 18 cm.
Flertalet nagg. Sedvanligt ytslitage.