CHRISTIAN DIOR, väska.
Fodrad väska i svart, quiltat läder med detaljer i "Dior"-märkt mässing.
Tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" på numrerad etikett i läder.
I dustbag.
Bredd 41 cm, höjd 32 cm, djup 14,5 cm.
Märkbart bruksslitage.