LISA LARSON

Figuriner/ljusstakar 8 st, Lisa Larson Design 1980-/90-tal.

I form av tomtar och tomtenissar, en med katt och en med lös hjärtformad ljusstake. Etikettmärkta.Lisa Larson Design. Höjd ca 13,5-20 cm.

Konditionsrapport

Någon enstaka obetydlig glasyrmista.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 609
    367 EUR
    450 USD

    Budhistorik (9 bud)
    610 jan 11:063609SEK
    5A10 jan 11:063500SEK
    5 9 jan 16:593409SEK
    Acceptpris på 2 800 SEK uppnåddes