OSCAR KEEN, olja på duk, signerad Oscar Keen och daterad 1903.
Bästa vänner. 65 x 100 cm.
Vågigt papper eller duk. Ställvis slitage. Skrapmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK